Головна Партнери

Партнери

Футбольний клуб "Чорноморець"

ІМЕКСБАНК є генеральним спонсором футбольного клубу "Чорноморець" і завжди надає команді посильну допомогу. Ми впевнені, що гра улюбленого клубу подарує Вам багато приємних емоцій та вражень. 

 

Одеський банківський союз

 ІМЕКСБАНК є учасником та одним із засновників Одеського банківського союзу. Діяльність банківського союзу спрямовано на розвиток державних, міжрегіональних та міжнародних зв'язків, розробку рекомендацій та пропозицій щодо діяльності банківського сектору Одеського региону.

 

 Перший національний відткритий пенсійний фонд

Якщо Ви - сучасна ділова людина, що піклується не тільки про сьогодення, а й про майбутнє, якщо Ви зацікавлені у своїй соціальній захищеності та забезпеченості у старшому віці, - Вам буде дуже цікаво дізнатися про дільність партнера Банку - Першого відкритого недержавного пенсійного фонду.   

 

Smartpay - платежі 24 години на добу

Платіжный сайт SmartPay дозволить Вам не лише вибрати цікавий подарунок, а й сплатит за нього без зайвих зусиль. Для цього Вам необхідна картка Національної системи масових електронних платежів та карт-рідер, що зчитує з неї інформацію. 

 

 

Страхова компанія "Примор'я"

ІМЕКСБАНК активно співпрацює зі страховою компаниєю "ПРИМОР'Я" - стабильною та фінансово-стійкою организацією м. Одеси. В офісі страхової або є у самій установі Банку, Ви можете швидко застрахувати своє життя та власність від різноманітних неприємностей, що так часто трапляються в житті. 

 

Мережа готелів "Чорне море"

Високий рівень комфорту та сервісу пропонує мережа "Чорне море" - 10 готелів высокого классу, розташованих в найзатишніших куточках Одеси і України. Широкий діапазон послуг і лояльність до клієнта дозволять отримати максимальне задоволення від будь-якої подорожі! 

 

Ресторан "Банкірський дім"

Втілення вишуканої класики, розкоші й тонкого смаку подарує мережа "Банкірський дім" - ресторани для успішних людей. Организація та проведення фуршетів, банкетів, презентацій, корпоративних свят, ділових зустрічей, урочистих та офіційних прийомів, кава-брейків, обслуговування виставок, проведення конференцій на найвищому рівні.

 

Ресторан "Чорне море"

Відвідавши чудовий ресторан "Чорне море", кожен елемент декору якого є повноцінним та цікавим сам по собі, Ви станете справжнім поціновувачем затишку та неповторної атмосфери розкоші та вишуканого стилю його залів. Ресторан пропонує Вам организацію та проведення урочистих та офіційних прийомів, ділових зустрічей, фуршетів, кофе-брейків та інших заходів. 

 

Рекламна агенція "Пріоритет"

С 2005 року партнером Банку є рекламна агенція "Пріоритет". Агенція пропонуэ широкий спектр послуг, що можуть задовільнити навіть найвимогливішого та найобізнанішого в рекламі замовника. Якщо Ви шукаєте нестандартні рішення, але при цьому хочете, щоб Ваше замовлення було виконано якісно і своєчасно, - ласкаво просимо в РА "Пріоритет". 

 

Головне управління Міністерства доходів і зборів України в Одеській області

Адреса: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5, телефон: (048) 725-83-58, факс: (0482) 34-68-46, е-mail: info@od.minrd.gov.ua

 

Ділова Одеса

Популярне видання регулярно висвітлює ділове життя нашої країни, пропонуючи експертні думки, дані досліджень та останні новини.

 

Інформацийне видання ЕХО

Найбільш повна картина подій в Україні та світі представлена на інтернет-порталі інформаційного виданні ЕХО. Новини світу, України, Одеси, а також авторські та дайджест-матеріали на теми політики, економіки, культури, громадського життя, пропонуються думки діячів, експертів та ньюз-мейкерів у різних сферах життя сучасного українця. 

 

  Міська інформаційна система "ДубльГІС"

Міська інформаційна система ДубльГІС - це телефонний довідник, об'єднаний з електронною картою Одеси та Иллічівська. Виходить щомісячно у трьох варіантах: для настільного ПК, КПК, а також у вигляді онлайн-версії, розповсюджується безкоштовно. 

 

 Супутникова автоохоронна система "PILIGRIM" 

Компанія "Пилигрим" надає послуги зі встановлення супутникових систем визначення місцезнаходження мобільних об'єктів (транспортних засобів, вантажів, людей), що дозволяє відображати місцезнаходження об'єктів спостереження на карті на екрані мобільного телефона.